Preloader

כל התכשיטים מעוצבים ומיוצרים בסטודיו בעבודת יד באהבה ובהמון הקפדה על כל תכשיט. כדי לשמור על התכשיטים לאורך זמן, מומלץ לקרוא את הכתוב ולטפל בתכשיט שלך בהתאם לכתוב…באהבה ובאחריות. 

המלצת המעצבת: בטרם ענידת התכשיט קחי לך רגע לארגן את התכשיט, כך שכל האלמנטים של התכשיט מסודרים, במיוחד כשיש חוליות (שלעיתים נתקעות או מסתבכות בעצמן), תליונים וחלקים מתנדנדים שמתהפכים להם, רצועות שונות, סדרי והתירי בעדינות. ככה תשיגי הופעה מושלמת של התכשיט על גופך!

לידיעתך, רוב התכשיטים ובפרט כסף טהור ופנינים, אוהבים להיות עטופים ומוגנים כשאינם בשימוש, לכן מומלץ לא לתלות אותם באוויר הפתוח.

חומרים:

כסף סטרלינג 925:

כסף 925 הינו סטנדרט עולמי המכיל 92.5% כסף ו 7.5% של נחושת, ללא ניקל. כסף מטבעו נוטה להתחמצן במגע עם האוויר והגוף, בעיקר בקיץ כאשר הלחות גבוהה. על מנת לשמור על נראות התכשיט שלך לאורך זמן, הימנעי ממגע של תכשיטי הכסף שלך עם כל סוג של רחצה במי ים או מי בריכה (אם תתקלחי עם תכשיט כסף טהור 925 לא יקרה לו כלום),  נוזל לניקוי כסף, מלחים, כלור, חומרי ניקוי, אקונומיקה, תכשירים קוסמטיים, בשמים וכ׳ו, כמו כן, הסירי אותם בעת פעילות פיזית בה הגוף מפריש זיעה רבה הגורמת לחימצון.

ניקיון: ישנן כמה אופציות
סבון כלים: השריה במים חמים וסבון למשך שעה ואחרי כן ייבוש מלא, בדרך כלל זה כל מה שצריך כדי להחזיר את הברק לתכשיט.
סודה לשתיה: קחי קערה קטנה עטפי אותה בנייר אלומיניום, הוסיפי כפית גדושה של אבקת סודה לשתיה ומלאי מים חמים. מכניסים את התכשיט כולו לתוך הקערה ומשרים 2-3 דקות, לוקחים פיסת בד עדינה ומעסים את התכשיט עם התמיסה שבקערה. לבסוף, שטפי את התכשיטים שלך מתחת לברז והניחי לייבוש מלא על מגבת.
משחת שיניים: מירחי על התכשיט משחת שיניים רגילה, המתיני 2-3 דקות, במטלית רכה שפשפי בעדינות את כל התכשיט, תוך כדי עיסוי שטפי במים חמים את כל המשחה והניחי לייבוש מלא על מגבת. אחסני במקום יבש בנרתיק או קופסא בנפרד ממתכות אחרות.

פליז בציפוי זהב או כסף:

ציפוי זהב או כסף הוא חלופה מהממת לזהב או כסף אמיתי, ומטרתו היא להנגיש את הזהב או הכסף במחירים יותר נוחים לכיס. אצלנו הפליז מצופה זהב 18 ו 24 קראט או ציפוי של כסף טהור.

ניקיון: כדאי לא להרטיב בכלל, אבל אם בכל זאת התכשיט מלוכלך משומן שהגוף מייצר, השתמשי במטלית לחה ומעט סבון עסי את התכשיט בעדינות ושטפי היטב במים חמים. יבשי היטב. אחסני כל סוג בנרתיק או קופסא בנפרד ממתכות אחרות.

פנינים:

פנינים מתורבתות או פניני מים מתוקים הן פנינים אמיתיות לכל דבר ועניין והן מיוצרות מצדפות אמיתיות ולא במעבדה או במפעל לפלסטיק או זכוכית וכו’… למעשה הן פנינים מיצורים חיים שמגודלים בחוות גידול מיוחדות שם מאיצים את התהליכים ע”י גירוי הצדפה ליצור שכבות!
על מנת לשמור על הברק של הפנינים, הימנעי ממגע עם מי בריכה, מי ים, ג’קוזי, ספא, מרחצאות, מלחים, כלור, חומרי ניקוי, אקונומיקה, תכשירים קוסמטיים, בשמים וכ׳ו.

ניקיון: קחי קצת סבון ביד ושפשפי בעדינות את כל הפנינים. בסיום יש לנגב בעדינות את הפנינים בבד יבש (לא גס) עדין, ולהשאיר אותם להתייבש לגמרי על מגבת, אחרי הייבוש הסופי יש לאחסן את תכשיט הפנינים בנרתיק או קופסא סגורה ובנפרד משאר תכשיטים לא לגרום לקילוף ,שריטה או שבירה של אחת מהשכבות החיצוניות.

אחריות:

האחריות תקפה ל 12 חודשים מיום רכישת התכשיט בהצגת תעודת אחריות. האחריות כוללת ניקויים וכל נזק בר תיקון  רק בתנאי שהיה בשימוש סביר ולפי הוראות שמירה על התכשיט. בעת קבלת התכשיט תקבלי תעודת אחריות בצירוף החשבונית אותה יש להציג על מנת ליהנות מהאחריות.

אחריות זו היא עבור ליקויי ייצור ומתן שירות ואחזקה הדרושים לשימוש רגיל בתכשיט ותקפה בתנאים הבאים:

1. התכשיט מוחזק ברמה סבירה והגיונית.
2. לא נעשה מגע בין התכשיט וחומצות, חומרי ניקוי או מוצרי קוסמטיקה.
3. לא בוצעו בתכשיט תיקונים/ עבודות צורפות שאינן ע”י Megumika או מי מטעמה.
4. האחריות אינה תקפה במקרה של שבר, קרע או פגיעה בתכשיט, בשל שימוש שאינו סביר, או אי עמידה בתנאי השימוש המומלצים באתר.
5. האחריות אינה תקפה במקרה של אובדן או גניבה של התכשיט או חלקים ממנו.לא תנתן אחריות על תכשיטים שנתנו במתנה ונפגמו בשילוח.

למימוש האחריות או כל שאלה בנושא יש לפנות לשירות הלקוחות – 054-9033326  או בכתובת האימייל info@megumi-ka.com

אנו מאחלים לך הנאה מרובה מהתכשיט ונשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה.

 רגישות למתכות:

אם את סובלת מרגישות למתכות כאלו ואחרות אנו ממליצים להתייעץ איתנו לפני ביצוע הזמנה, נשמח לעזור 🙂

תיקונים:

במידה והתכשיט נפגם מסיבה כלשהי, נשמח לבדוק אפשרות של תיקון התכשיט. אנחנו נעשה מאמץ לתקן אותו ללא עלות נוספת אך במידה וזה לא יתאפשר תיתכן עלות עבור התיקון.
על מנת שנוכל לטפל במקרה כתבי לנו מייל לכתובת info@megumi-ka.com שכולל:
✅ מספר הזמנה באתר/קבלה
✅ שם מלא + מספר טלפון
✅תמונה של הפריט/ים שקיבלת
✅ לרשום כמה מילים על סיבת הפניה.

זמן הטיפול בתיקונים הינו עד חודש ימים.